Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie
Lekcja w kinie

 

Na początku grudnia uczniowie klas IV-VI wyjechali do Multikina na film "Szatan z siódmej klasy" i uczestniczyli w lekcji filmowej "Co na ekranie z książki zostanie".

Zobacz sprawozdanie z wycieczki

 
Wizyta św. Mikołaja

 

4 grudnia zawitał do nas św. Mikołaj z prezentami - gość długo przez przedszkolaków i uczniów oczekiwany. Wizyta osobliwego gościa była krótka lecz wniosła wiele radości.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Andrzejki u przedszkolaków

 

Integracyjna impreza andrzejkowa odbyła się również w przedszkolu. Jedną z atrakcji tego dnia było lanie wosku. Nie zabrakło także konkursów, zabaw tanecznych oraz słodkiego poczęstunku dla dzieci.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Dyskoteka andrzejkowa

 

27 listopada 2014 r. odbył się wieczór andrzejkowy przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Były wróżby, tańce i różne zabawy. Tym spotkaniem podtrzymujemy ludową tradycję, zgodnie z którą panny starały się poznać swoją przyszłość (np. odgadnąć imię przyszłego męża). Chłopcy również mogli dowiedzieć się czegoś ciekawego o swojej przyszłości.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
11 listopada - Święto Niepodległości

 

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klas I-VI pod kierunkiem p. R. Żmijowskiej i p. M. Kochańskiej przygotowały i zaprezentowały piękny program artystyczny. Recytowały wiersze o Ojczyźnie własnego autorstwa, śpiewały piosenki patriotyczne oraz przygotowały plakaty upamiętniające to ważne dla Polski wydarzenie.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Pasowanie na Przedszkolaka

 

30 października 2014 r. w naszym przedszkolu odbyła się doniosła uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka. Wobec dostojnych gości i rodziców, pana dyrektora, nauczycieli i pracowników przedszkola, oraz koleżanek i kolegów 20 nowych dzieci zostało włączonych w społeczność przedszkolną.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Więcej…
 
Wielkie Święto Pierwszaków

 

17 października 2014 r. odbyło się w naszej szkole pasowanie na ucznia.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Zebranie z rodzicami

 

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się w dniu 3 listopada 2014 r. (tj. poniedziałek) o godzinie 16.15.

 
14 października 2014 r. - Dzień Edukacji Narodowej

 

 
Akademia Aquafresh

 

Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej pod nazwą "Akademia Aquafresh". Celem programu jest profilaktyka stomatologiczna. 30 września 2014 r. w ramach Akademii Aquafresh przedszkolaki brały udział w ustanowieniu Rekordu Guinnessa w największej liczbie osób myjących w tym samym czasie zęby. Relacje z tego wydarzenia na zdjęciach.

aaa

[Zobacz galerię]

 
Wycieczka do lasu

 

13 października 2014 r. uczniowie klas I - VI pojechali na wycieczkę do lasu. Najpierw zorganizowano ognisko z pieczeniem kiełbasek. Potem dzieci spacerowały z wychowawcami po lesie pełnym pięknych jesiennych barw. Była to żywa lekcja przyrody. Uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Na koniec była świetna zabawa na pobliskim placu zabaw i siłowni. Pogoda dopisała. Wycieczka była bardzo udana.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Dzień Przedszkolaka

 

29 września 2014 r. wszystkie nasze przedszkolaki, maluchy i starszaki świętowały Dzień Przedszkolaka. Tego dnia wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Odbyły się konkursy grupowe, zabawy i tańce integracyjne z balonami, wiatraczkami i z puszczaniem baniek mydlanych. Dzieci wymieniały cechy prawdziwego przedszkolaka oraz przypomniały zasady poprawnego zachowania się w przedszkolu.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Powitanie IV klasy

 

24 września 2014 r. odbyła się dyskoteka na powitanie klasy IV. Uczniowie klasy szóstej i piątej przyjęli do grona klas starszych - naszych czwartoklasistów. Samorząd Uczniowski przygotował dla nich liczne konkursy, gry i zabawy. Uczniowie IV klasy pomyślnie przeszli kilka trudnych prób i wykazali się wiedzą, sprytem i wytrwałością. Po otrzęsinach wszyscy dobrze bawili się na dyskotece. Czwartakom życzymy powodzenia!

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

 
Powitanie jesieni

 

18 września 2014 r. nasze przedszkolaki witały panią jesień i obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka. Impreza odbywała się w radosnej atmosferze. Dzieci brały udział w różnych zabawach i konkursie plastycznym pt. "Ziemniaczane stworki".

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Wycieczka uczniów do muzeum w Trzcianie

 

11 września 2014 r. uczniowie klasy VI odwiedzili Muzeum Tradycji Regionalnych w Trzcianie.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Ewaluacja

 

Raport z ewaluacji wewnętrznej przeprowadzonej w Zespole Szkół w Dąbrowie w roku szkolnym 2013/2014 przedstawia się następująco:


Wymaganie 4 - Uczniowie są aktywni

Wymaganie 7 - Nauczyciele współpracują w planowaniu i realizowaniu procesów edukacyjnych

 
Wspaniałych wakacji!

Życzymy wszystkim udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.

 
27 czerwca 2014 r. - Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

 

Zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2013/2014 i rozpoczęliśmy upragnione wakacje. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa, wielu z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia. Był to rok wytężonej pracy. Chociaż nie wszystko nam się udało, to jednak odnieśliśmy sporo sukcesów. Najwyższą średnią ocen w całej szkole 6.0 osiągnęła ucznennica klasy VI - Julia Zakrzewska.
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Piknik rodzinny

 

15 czerwca 2014 r. najmłodsi, dorośli i starsi mieszkańcy Dąbrowy spotkali się na kolejnym już, dorocznym Pikniku Rodzinnym na stadionie LKS "Dąb" w Dąbrowie. Impreza rozpoczęła się od występów artystycznych w wykonaniu naszych przedszkolaków a następnie uczniów szkoły podstawowej. Liczne atrakcje sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili.

aaa


[Zobacz galerię zdjęć]

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 20

Nasze FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 

Linki
Prezentacja o szkole


Nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny "Lepsza szkoła"

"Z małej szkoły w wielki świat"W 2013 roku nasza szkoła zdobyła Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą

Blog uczniowski naszych szóstoklasistów

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!