Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie
Dzień otwarty w naszej szkole

 

5 kwietnia 2017 r. odbył się dzień otwarty w Zespole Szkół w Dąbrowie. Na sali gimnastycznej zebrało się wiele dzieci z przedszkola oraz kl. I - VI szkoły podstawowej. Pan dyrektor przywitał zebranych. Podziękował rodzicom za przybycie i krótko przedstawił organizację pracy przedszkola i szkoły. Zachęcił do zapisywania dzieci do przedszkola i kl. I. Pod czujnym okiem nauczycieli dzieci przedstawiły ciekawy program artystyczny. Występy dzieci to piękne wiersze, piosenki i urocze tańce. Nie zabrakło akcentów ekologicznych i wychowawczych. Licznie zgromadzeni rodzice gromkimi brawami nagradzali swoje pociechy. Po części artystycznej odbyła się wywiadówka. Wszyscy chętni rodzice zwiedzali szkołę.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Zapisy do świetlicy szkolnej na rok 2017/2018


Rodziców, którzy chcą zapisać swoje dziecko do świetlicy szkolnej na nowy rok szkolny prosimy, aby wypełnili kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy i dostarczyli do sekretariatu szkoły do dnia 5 kwietnia 2017 r.

[karta zgłoszenia dziecka do świetlicy]

 
Uwaga! Zmiana terminu wywiadówki.

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2017 r. (tj. w środę) o godzinie 16.15.

Zapraszamy także na Dzień Otwarty Szkoły i Przedszkola, który odbędzie się 5 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.00 - [Zobacz zaproszenie]

 
Zapisy do Przedszkola oraz do I klasy Szkoły Podstawowej w Dąbrowie na rok szkolny 2017/2018

 

Ogłoszenie Wójta Gminy Świlcza z dnia 1 marca 2017 r. w sprawie kryteriów i terminów rekrutacji na wolne miejsca w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Świlcza na rok szkolny 2017/2018

Link do ogłoszenia - www.swilcza.com.pl

 

[Karta zapisu dziecka do Przedszkola w Dąbrowie]

[Podanie o przyjęcie dziecka do I klasy Szkoły Podstawowej w Dąbrowie]

 
Dzień Samorządności Szkolnej 2017

 

Pierwszy dzień wiosny to szkolny Dzień Samorządności. Władzę w szkole, na kilka godzin, objęli uczniowie. Zamiast zwykłych lekcji odbyły się pokazy mody wiosenno-ekologicznej oraz zabawy i konkursy przygotowane przez Samorząd Uczniowski: konkurs "Jaka to melodia", klasowe podchody i zbieranie kwiatków, konkursy wiedzy z różnych dziedzin, konkurs kulinarny "Wiosenne kanapki", konkurs "Wiosenny makijaż" i inne. Następnie miały miejsce rozgrywki sportowe. Uczniowie młodszych klas oraz przedszkolaki przygotowały marzanny, które poszły zatopić, aby na dobre przegonić zimę.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć uczniów]

[Zobacz galerię zdjęć przedszkolaków]

 
Uroczystości przedszkolne

 

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Więcej…
 
Zabawa karnawałowa

 

Rada Rodziców Zespołu Szkół w Dąbrowie informuje,

że zabawa karnawałowa dla przedszkolaków, uczniów i wszystkich dzieci z Dąbrowy odbędzie się 18 lutego 2017 r. w Domu Ludowym w Dąbrowie. Dzieci będą się bawiły z zespołem Astacus z Trzciany od godziny 14.00 do 17.00.

Natomiast 28 lutego 2017 r. odbędzie się zabawa karnawałowa dla przedszkolaków i uczniów klas I - III w Zespole Szkół w Dąbrowie z zespołem Yamaha. Zabawa będzie trwać od godziny 13.00 do 15.00. Dla starszych uczniów - dyskoteka od godziny 16.00. Serdecznie zapraszamy!

 
Dzień Seniora

 

15 stycznia 2017 r. w Dąbrowie, już po raz kolejny, zorganizowane zostało spotkanie z Babciami i Dziadkami, aby poprzez wiersz, taniec, laurkę z życzeniami każde dziecko mogło wyrazić swoją miłość, wdzięczność, przywiązanie i szacunek do swoich najukochańszych Dziadków. Do Domu Ludowego licznie przybyli wszyscy, którzy chcieli obejrzeć występy artystyczne z okazji Dnia Seniora. Przedszkolaki oraz uczniowie szkoły podstawowej przygotowali występy artystyczne, którymi uczcili i sprawili dużo radości swoim Babciom i Dziadziom.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
XXIV Wojewódzki Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

 

W XXIV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych wzięło udział 7 prac z naszej szkoły i przedszkola. Rzeszowskie jury doceniło prace dzieci i ich rodziców i przyznało nam 4 nagrody główne oraz 1 wyróżnienie specjalne.

Laureatami I miejsca zostali:

Amelia Fendryk kl. III,

Alicja Kuźniar kl. II,

Hanna Wołowiec kl. 0 i Jakub Wołowiec kl. III,

Karol Dąbrowski kl. II.

Wyróżnienie specjalne przyznano szopce Karola, Adama  i Stanisława Drausów.

Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za przygotowanie tak pięknych prac. Szopki można oglądać do 2 lutego na wystawie w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

aaa

 
Ogłoszenie

 

Dyrektor Zespołu Szkół informuje,

że od dnia 1 marca do 9 czerwca 2017 r. dowóz dzieci na basen będzie finansowany przez gminę. Rodzice ponoszą tylko koszty wstępu na basen oraz instruktora. Warunkiem uczestnictwa dzieci w wyjazdach jest dokonanie wpłaty za cały miesiąc "z góry". Koszty, o których mowa wyżej, poniesione przez rodziców dzieci korzystających ze stypendium socjalnego, zostaną zrefundowane w ramach tego stypendium.

 
XVII Szkolny Konkurs "Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa"

 

6 stycznia 2017 r. został rozstrzygnięty XVII Szkolny Konkurs "Rodzinna Szopka Bożonarodzeniowa". Dzieci z przedszkola oraz uczniowie kl. 0-VI ze swoimi rodzinami przygotowali piękne prace przestrzenne wykonane różnymi technikami. Prace najwyżej ocenione wezmą udział w XXIV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie.

aaa

[Zobacz galerię prac]

 
Wigilia szkolna

 

Miesiąc grudzień obfitował w wiele miłych i ciekawych wydarzeń. Najpierw odwiedził naszą szkołę św. Mikołaj, który rozdawał prezenty. Pod koniec grudnia zaś wszystkim udzielił się nastrój świąteczny. Przy wigilijnym stole spotkały się przedszkolaki, uczniowie i wychowawcy. W klasach podzieliliśmy opłatek i złożyliśmy sobie życzenia świąteczne. Śpiew kolęd słychać było w całej szkole. Po Wigilii odbył się XIV Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wszyscy chętni uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty wokalne i przywiązanie do tradycji kolędowania.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć z wigilii szkolnej]

[Zobacz galerię zdjęć z konkursu kolęd]

 
Wesołych Świąt!

 

 
Wizyta świętego Mikołaja

 

6 grudnia 2016 r. zawitał do nas święty Mikołaj z prezentami - gość długo przez przedszkolaków i uczniów oczekiwany. Wizyta osobliwego gościa była krótka lecz wniosła wiele radości.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Pasowanie przedszkolaków

 

18 listopada 2016 r. w naszym przedszkolu odbyła się doniosła uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka. Wobec dostojnych gości i rodziców, pana dyrektora, nauczycieli i pracowników przedszkola, oraz koleżanek i kolegów nowe dzieci zostały włączone w społeczność przedszkolną.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Andrzejki w przedszkolu

 

Integracyjna impreza andrzejkowa odbyła się w naszym przedszkolu. Nie zabrakło konkursów, zabaw tanecznych oraz słodkiego poczęstunku dla dzieci.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
11 listopada - Święto Niepodległości

 

Z okazji Święta Niepodległości w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klas I-VI pod kierunkiem p. R. Żmijowskiej, p. K. Krużel i p. E. Dąbrowskiej przygotowały i zaprezentowały piękny program artystyczny. Recytowały wiersze o Ojczyźnie, śpiewały piosenki patriotyczne oraz przygotowały plakaty upamiętniające to ważne dla Polski wydarzenie.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Pasowanie pierwszoklasistów

 

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
14 października 2016 r. - Dzień Edukacji Narodowej

 

Drodzy pedagodzy, wychowawcy i pracownicy naszej szkoły,

z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia,

po stokroć zdrowia, niewyczerpanych sił i energii,

tak potrzebnej całemu gronu pedagogicznemu do kształcenia młodych pokoleń,

aby przyszłość każdego z nas była jak najlepsza.

Samorząd Uczniowski

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 20

Nasze FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Linki
Prezentacja o szkole


Nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny "Lepsza szkoła"

"Z małej szkoły w wielki świat"W 2013 roku nasza szkoła zdobyła Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą

Blog uczniowski naszych szóstoklasistów

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!