Zespół Szkół w Dąbrowie

Adres: Dąbrowa 51, 36-071 Trzciana
NIP: 813-27-42-530
telefon: 17-8514028
Dyrektor: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. NOWY ADRES
Administrator strony: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nasze FB

Prezentacja o szkole

Nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny "Lepsza szkoła"

"Z małej szkoły w wielki świat"