Wielkie święto pierwszaków
Wielkie święto pierwszaków

16 października odbyło się pasowanie na ucznia. Do grona "pełnoprawnych" uczniów dołączyło trzynaścioro naszych pierwszoklasistów. To ważna i uroczysta chwila dla każdego z nich. W uroczystości udział wzięli dostojni goście oraz koleżanki i koledzy z klas starszych.

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie i zostali pasowani na uczniów przez Pana Dyrektora za pomocą ogromnego ołówka. Po części oficjalnej nowo mianowani uczniowie zostali obdarowani upominkami i udali się na poczęstunek.
W społeczności uczniowskiej serdecznie i wesoło witali ich starsi koledzy i koleżanki. Uroczystość zwieńczyło wspólne zasadzenie drzewka, które będzie wzrastać razem z całą klasą.

 

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!