Spotkanie autorskie
Spotkanie autorskie

 

W ramach projektu "Z małej szkoły w wielki świat" i prowadzonych dla uczniów kół naukowych, w szkole organizujemy spotkania ze znanymi i ciekawymi ludźmi.  Spotkania mają na celu poszerzenie wiedzy uczniów zgodnie z ich zainteresowaniami oraz zachęcenie do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności, co w przyszłości przyczyni się do zdobycia ciekawego zawodu i dobrej pracy. 14 i 28 maja 2014 r. odbyło się spotkanie uczniów ze znanym polskim krytykiem, tłumaczem oraz twórcą komiksów Wojciechem Birkiem.

 

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Pan Birek pokazał uczniom swoje komiksy czarno-białe i kolorowe, przedstawił etapy ich tworzenia, zapoznał z zaletami i wadami rysowania na papierze i w komputerowych programach graficznych. Z pomocą profesjonalisty uczniowie stworzyli własne komiksy na temat zielonej szkoły. Na koniec otrzymały od pana pamiątkowe rysunki i portrety.

 

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!