XIII Gminny Konkurs BRD
XIII Gminny Konkurs BRD

 

12 czerwca 2014 r. w naszej szkole odbył się już po raz trzynasty Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Cieszył się on, jak co roku, dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięły udział drużyny sześciu szkół naszej Gminy. Udało się rozegrać obydwie konkurencje konkursu czyli jazdę sprawnościową po torze przeszkód oraz test teoretyczny.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Tylko nielicznym zawodnikom udało się pokonać tor przeszkód bez straty punktów. Nad przebiegiem zawodów czuwała Komisja Sędziowska pod przewodnictwem starszego aspiranta pana Marcina Pietraszka z Policji w Głogowie Małopolskim oraz pani Ani Wrotniak z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Najlepszą drużyną okazała się drużyna SP w Dąbrowie, II miejsce zajęła drużyna SP w Mrowli, a III - drużyna SP w Trzcianie. Najlepszym zawodnikiem był Kacper Lachcik z naszej szkoły, który zajał I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminne Centrum Kultury w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz WORD w Rzeszowie, zaś drobne upominki przekazane przez PZU w Rzeszowie - dostali wszyscy uczestnicy konkursu. W tym dniu czwartoklasiści otrzymali Karty Rowerowe.

Zwycięzcy Konkursu:
Miejsce I - SP w Dąbrowie
Miejsce II - SP w Mrowli
Miejsce III - SP w Trzcianie

 

 

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!