XIV Gminny Konkurs BRD
XIV Gminny Konkurs BRD

 

28 maja 2015 r. w naszej szkole odbył się już po raz czternasty Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Cieszył się on, jak co roku, dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięły udział drużyny pięciu szkół naszej Gminy. Udało się rozegrać obydwie konkurencje konkursu czyli jazdę sprawnościową po torze przeszkód oraz test teoretyczny.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Tylko nielicznym zawodnikom udało się pokonać tor przeszkód bez straty punktów. Najlepszą drużyną okazała się drużyna SP w Dąbrowie, II miejsce zajęła drużyna SP w Świlczy, a III - drużyna SP w Mrowli. Najlepszą zawodniczką była Monika Kuźniar z naszej szkoły, która zajęła I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminne Centrum Kultury w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz PZU w Rzeszowie, zaś drobne upominki przekazane przez WORD w Rzeszowie - dostali wszyscy uczestnicy konkursu.

W tym dniu czwartoklasiści otrzymali Karty Rowerowe.


Zwycięzcy Konkursu:
Miejsce I - SP w Dąbrowie
Miejsce II - SP w Świlczy
Miejsce III - SP w Mrowli

 

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!