Wszystko dziś dla pierwszej klasy...
Wszystko dziś dla pierwszej klasy...

 

23 października 2015 r. 18 uczniów klasy pierwszej prezentowało swoje wiadomości i umiejętności zdobyte w ciągu prawie dwóch miesięcy nauki szkolnej. Ich popisy oglądali rodzice, babcie, nauczyciele, młodsi i starsi koledzy. Swoją obecnością zaszczycili nas także wójt Gminy Świlcza pan Adam Dziedzic, sołtys wsi Dąbrowa pani Zdzisława Wojnowska oraz ksiądz Artur Ziąber. Po uroczystym ślubowaniu na sztandar szkoły pan dyrektor dokonał pasowania pierwszaków na pełnoprawnych uczniów naszej społeczności. Uczniowie kl. II przygotowali dla pierwszaków wesołą scenkę szkolną. Na koniec bohaterowie dnia otrzymali miłe upominki od wszystkich zebranych. Nie zapomnieliśmy także posadzić pamiątkowe drzewko.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!