Ogłoszenie
Ogłoszenie

 

Dyrektor Zespołu Szkół informuje,

że w dniach od 27.06.16 /poniedziałek/ do 01.07.16 /piątek/ oraz w dniach od 04.07.16 /poniedziałek/ do 08.07.16 /piątek/ w godzinach od 9.00 do 14.00 będzie zorganizowana półkolonia dla uczniów Szkoły Podstawowej w Dąbrowie.

W programie półkolonii będą prowadzone zajęcia świetlicowe, rozgrywki sportowe, wyjazdy do kina, muzeum, na basen czy do lasu. Powyższe wyjazdy będą finansowane przez rodziców uczniów. Wysokość opłaty ponoszonej przez rodziców będzie uzależniona od ilości uczniów zapisanych na półkolonię.

W trakcie zajęć uczniowie otrzymają gorące posiłki za które odpłatność wynosi 3,60 zł dziennie. Uczniowie, którzy mieli dofinansowanie w roku szkolnym posiłków z GOPS mogą także otrzymać takie dofinansowanie w czasie  półkolonii pod warunkiem złożenia odpowiedniego wniosku do 08.06.2016 r.

Warunkiem zorganizowania półkolonii jest zapisanie się przynajmniej pięciu uczniów.

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!