XV Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

14 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się już po raz piętnasty Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. W konkursie wzięły udział drużyny czterech szkół naszej Gminy. Mimo deszczowej pogody udało się rozegrać obydwie konkurencje konkursu czyli jazdę sprawnościową po torze przeszkód oraz test teoretyczny.

[Zobacz galerię zdjęć]

Tylko nielicznym zawodnikom udało się pokonać tor przeszkód bez straty punktów. Najlepszą drużyną okazała się drużyna SP w Mrowli, II miejsce zajęła drużyna SP w Trzcianie, a III - drużyna SP w Dąbrowie. Najlepszym zawodnikiem był Bartosz Frączek ze szkoły w Mrowli, który zajął I miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminne Centrum Kultury w Świlczy z siedzibą w Trzcianie oraz PZU w Rzeszowie, zaś drobne upominki przekazane przez WORD w Rzeszowie - dostali wszyscy uczestnicy konkursu.

W tym dniu czwartoklasiści otrzymali Karty Rowerowe.

Zwycięzcy Konkursu:
Miejsce I - SP w Mrowli