Dzień otwarty w naszej szkole
Dzień otwarty w naszej szkole

 

5 kwietnia 2017 r. odbył się dzień otwarty w Zespole Szkół w Dąbrowie. Na sali gimnastycznej zebrało się wiele dzieci z przedszkola oraz kl. I - VI szkoły podstawowej. Pan dyrektor przywitał zebranych. Podziękował rodzicom za przybycie i krótko przedstawił organizację pracy przedszkola i szkoły. Zachęcił do zapisywania dzieci do przedszkola i kl. I. Pod czujnym okiem nauczycieli dzieci przedstawiły ciekawy program artystyczny. Występy dzieci to piękne wiersze, piosenki i urocze tańce. Nie zabrakło akcentów ekologicznych i wychowawczych. Licznie zgromadzeni rodzice gromkimi brawami nagradzali swoje pociechy. Po części artystycznej odbyła się wywiadówka. Wszyscy chętni rodzice zwiedzali szkołę.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!