Pasowanie pierwszoklasistów 13 października
Pasowanie pierwszoklasistów 13 października

 

13 października 2017r.-  Pasowanie pierwszoklasistów


"Wszystko dziś dla pierwszej klasy" - na uroczystości zgromadziła się cała społeczność szkoły i klasa 0. Swoją obecnością zaszczyciła nas także pani sołtys Zdzisława Wojnowska oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Uczniowie klasy I prezentowali swoje wiadomości, tańczyli i śpiewali. Ich popisy oceniali rodzice, dziadkowie, nauczyciele oraz młodsi i starsi koledzy. Potem złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Pan dyrektor pasował wszystkich na uczniów naszej szkoły. Wreszcie bohaterowie tego dnia
otrzymali dyplomy, legitymacje i wiele prezentów od Rady Rodziców, pani sołtys i uczniów kl. 0, II i III. Tradycyjnie w sali lekcyjnej czekał na dzieci słodki poczęstunek. 

aaa

 

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Filmik z pokazami naszych pierwszoklasistów

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!