KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ
KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

 

KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

W dniu 9.XI.2017 roku  nasze 6-letnie przedszkolaki wzięły udział w konkursie ?Piosenki Patriotycznej?, który odbył się w Domu Strażaka w Świlczy. Dzieci otrzymały słodycze, piękne dyplomy i upominki. Zaznajomieniu dzieci z symbolami narodowymi towarzyszyła radość,  a jednocześnie poczucie powagi tematu. Wydarzenie to ma znaczące miejsce w edukacji patriotycznej, nawiązywało do upamiętnienia Święta Odzyskania  Niepodległości przez Państwo Polskie, które to obchodzimy co roku 11 listopada. Wychowanie patriotyczne rozpoczyna się już od najmłodszych lat, ciekawość i wyobraźnia małego dziecka sprzyja kształtowaniu obrazu Ojczyzny i naszych symboli narodowych.
 


 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!