Próbna Ewakuacja szkoły 19.10.2017r.
Próbna Ewakuacja szkoły 19.10.2017r.

Próbna Ewakuacja szkoły

19 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się próba ewakuacji. Głównym jej celem było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z prawidłowym zachowaniem się w przypadku wybuchu pożaru lub innego zagrożenia dla życia i zdrowia.

Po usłyszeniu sygnału alarmowego nauczyciele wraz z uczniami przedszkoli drogami ewakuacyjnymi do punktu zbiórki, którym jest boisko przed szkołą. Tam okazało się, że wszyscy bezpiecznie opuścili szkołę. W akcji brali udział: pan Dyrektor, nauczyciele, uczniowie oraz inni pracownicy, którzy przebywali na terenie szkoły. Po przeprowadzonej kontroli budynku informacja o stanie ewakuacji przekazana została panu Dyrektorowi, który odwołał alarm i uczniowie wrócili na lekcje.

Ewakuacja przebiegła sprawnie i bez paniki.

 

 

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!