Dzień Babci i Dziadzia
Dzień Babci i Dziadzia

20 stycznia – Dzień Seniora


Spotkanie z babciami i dziadziami to dla nich i dla wnuków chwile wielu wzruszeń i radości. Najmłodsze dzieci pod okiem p. Zofii Siembor, p. Celiny Rodzoń i p. Wioletty Boczar przygotowały wiersze, piosenki i Jasełka. W czasie bożonarodzeniowej scenki wspierał je chór szkolny pod kierunkiem p. Sławomira Materny. Potem z piosenkami i życzeniami dla seniorów wystąpiły dzieci z kl. I z czuwającą nad nimi p. Elżbietą Dąbrowską. Ciekawym, barwnym, żywym i pełnym humoru elementem uroczystości była inscenizacja wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Przedstawienie przygotowała p. Ewa Krupa z uczniami kl. II i III. Dalej wystąpił szkolny zespół muzyczny prowadzony przez p. dyrektora Krzysztofa Potockiego w składzie: wokal - Julia Rokoszyńska, Hubert Siembor, Wiktoria Czapka, perkusja – Jakub Wołowiec, gitara – Karolina Hnatko, Krzysztof Baran (gościnnie), gitara basowa – Wiktoria Sumara, instrumenty klawiszowe – Agnieszka Bocheńska. Niespodzianką dla zebranych był występ muzyczny p. wójta Adama Dziedzica, p. dyrektora Krzysztofa Potockiego, p. Sławomira Materny i p. Wojciecha Żurka. Na koniec uroczystości uczestnicy szkolnego konkursu szopek otrzymali nagrody i dyplomy. Wytrwali seniorzy zostali też ugoszczeni przez panie z Koła Gospodyń.

 

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Nasze FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości 

Linki
Prezentacja o szkole


Nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny "Lepsza szkoła"

"Z małej szkoły w wielki świat"W 2013 roku nasza szkoła zdobyła Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą

Blog uczniowski naszych szóstoklasistów

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!