Konkurs Matematyczno-Informatyczny InstaLogik

Brawo! Uczeń kl. VI Karol Rysz jest laureatem II miejsca V edycji Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik na szczeblu ogólnopolskim. Gratulacje dla ucznia i rodziców! Życzymy Karolowi dalszych sukcesów w tej dziedzinie.

Wczoraj ZŁOTO a dzisiaj SREBRO

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dąbrowie na rozgrywkach w Gminnych Zawodach w Piłkę Siatkową Chłopców zajęli II miejsce, przegrywając w finale po zaciętym meczu oraz tie-breaku, z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Rudnej Wielkiej. Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku!

Dzień Seniora

W Domu Ludowym w Dąbrowie odbyło się spotkanie zorganizowane przez Zespół Szkół w Dąbrowie i Koło Gospodyń Wiejskich, na które zostali zaproszeni niezwykli goście – Babcie i Dziadziowie. Swoją obecnością zaszczycili nas również pełniący obowiązki Wójta Gminy Świlcza pan Sławomir Styka, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej pani Dorota Madej, Radny Gminy Świlcza pan Damian Trala, przedstawicielki Rady Rodziców pani Marta Krupa i pani Bernadetta Koszela, pani Sołtys Zdzisława Wojnowska – Skóra i przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich pani Grażyna Mikołajczyk.

| Więcej ⇒ |