Przedstawienie teatralne pt. “Pan Lampa”

Dnia 14 czerwca 2018 roku nasze przedszkole zorganizowało wyjazd na przedstawienie teatralne pt. “Pan Lampa” w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru. Spektakl ten miał miejsce w Rzeszowskim Teatrze Maska. Dzieci oglądały pomieszczenia teatru: hol, kasa, widownia, scena, następnie wygodnie zajęły miejsca na widowni. W przedstawieniu aktorzy wcielili się w  postacie, takie jak: Pan Lampa, Piesa, Bałaganiarze, Babcia, Pani Straszalska, Panny Gryzalskie, Słońce. Cała scenografia i stroje były bardzo dobrze przygotowane a aktorzy wspaniale grali swoje role.
Akcja odbywała się na scenie, była dynamiczna i szybka, horeografia przedstawiała pokój, w którym znajdowały się: sofa, dwa fotele, krzesła, wielkie okno, kalendarz, obrazy, radio, dywan. Głównym bohaterem był Pan Lampa, który gościł pozostałe postacie. Spektakl był bardzo humorystyczny i interesujący. Dzieci miały okazję zobaczyć na żywo na czym polega praca aktora i posłuchały pięknej, wyrazistej mowy aktorów. Przedstawienie wciągało wszystkie dzieci, które z wielką ciekawością obserwowały losy bohaterów. Na zakończenie przedstawienia aktorzy otrzymali ogromne brawa, które były wyrazem zadowolenia dzieci.