Przygotowania klasy 0 na pasowanie pierwszoklasistów

Na zaproszenie wychowawczyni i dzieci z klasy I, klasa 0 uczestniczyła w ceremonii Pasowania na Ucznia Klasy Pierwszej Szkoły Podstawowej.

Pięcio- i sześciolatki z uwagą obejrzały część artystyczną w wykonaniu starszych kolegów ze szkoły, a następnie ślubowanie i akt pasowania przez Pana Dyrektora.

Na zakończenie uroczystości przedszkolaki wręczyły upominek w postaci zakładki do książki kolegom z klasy I. z życzeniami “Powodzenia w szkole”. Rodzice pierwszoklasistów poczęstowali klasy 0 cukierkami. Obecność na tej uroczystości pomoże przedszkolakom bez strachu dołączyć w następnym roku do grona społeczności szkolnej.