Dzień Babci i Dziadzia

20 stycznia – Dzień Seniora

Spotkanie z Babciami i Dziadziami to dla Nich i dla wnuków chwile wielu wzruszeń i radości. Najmłodsze dzieci pod okiem p. Zofii Siembor, p. Celiny Rodzoń i p. Wioletty Boczar przygotowały wiersze, piosenki i Jasełka. W czasie bożonarodzeniowej scenki wspierał je chór szkolny pod kierunkiem p. Sławomira Materny.

Potem z piosenkami i życzeniami dla seniorów wystąpiły dzieci z kl. I z czuwającą nad nimi p. Elżbietą Dąbrowską. Ciekawym, barwnym, żywym i pełnym humoru elementem uroczystości była inscenizacja wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Przedstawienie przygotowała p. Ewa Krupa z uczniami kl. II i III.

Następnie wystąpił szkolny zespół muzyczny prowadzony przez p. dyrektora Krzysztofa Potockiego w składzie:

Julia Rokoszyńska – wokal

Wiktoria Czapka – wokal

Hubert Siembor – wokal

Jakub Wołowiec – perkusja

Karolina Hnatko – gitara

Wiktoria Sumara – gitara basowa

Agnieszka Bocheńska – instrumenty klawiszowe

gościnnie: Krzysztof Baran – gitara

Niespodzianką dla zebranych był występ muzyczny p. wójta Adama Dziedzica, p. dyrektora Krzysztofa Potockiego, p. Sławomira Materny i p. Wojciecha Żurka. Na koniec uroczystości uczestnicy szkolnego konkursu szopek otrzymali nagrody i dyplomy. Wytrwali seniorzy zostali też ugoszczeni przez panie z Koła Gospodyń.

« 1 z 8 »