Konkurs recytatorski 24.05. 2018r.

Z Przedszkola w Dąbrowie dwie chętne

Konkurs recytatorski 24.05. 2018r.

Z Przedszkola w Dąbrowie dwie chętne dziewczynki wzięły udział w I Gminnym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „ Od Tatr do Bałtyku”, pod patronatem Wójta Gminy Świlcza.

W Przedszkolu w Bratkowicach dzieci z Dąbrowy recytowały wiersze: pt. „Ojczyzna”  M. Konopnickiej, oraz „ Polska jest piękna” I. Romanowskiej.

Za swoje występy dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty.

Z wielkim przejęciem wszyscy uczestnicy konkursu obserwowali dziecięce talenty na scenie.

Teksty wierszy były okazją do ukazania piękna naszej Ojczyzny i budzenia uczucia miłości do swojego kraju.

Za swoje występy dziewczynki otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty.

Nie ma zdjęć w tej galerii.