Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Po długim okresie nauczania zdalnego i dwóch miesiącach wspaniałych, choć nieco innych wakacji zaczynamy nowy rok szkolny. Rozpoczęliśmy ten dzień mszą świętą, w czasie której ksiądz proboszcz Stanisław Szcząchor pobłogosławił w szczególny sposób uczniów klasy I, ich plecaki i przybory szkolne. Potem cała społeczność Zespołu Szkół w Dąbrowie zgromadziła się w murach szkoły. 

Tam najmłodsi uczniowie, przedstawiciele władz gminnych i rodziców oraz on-line nauczyciele i uczniowie klas starszych wysłuchali wystąpienia dyrektora ZS w Dąbrowie Pana Krzysztofa Potockiego, wójta Gminy Świlcza Pana Adama Dziedzica oraz krótkiego montażu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów i uczennic z klasy VI i VII.

Mamy nadzieje, że przy zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa uda nam się uczyć i pracować w normalnych warunkach.