Rozstrzygnięcie konkursu: Stroik wielkanocny

W piątek 23.03.2018r. rozstrzygnięty został przedszkolny konkurs plastyczny „Stroik wielkanocny”.

W konkursie wzięło udział 26 dzieci. Wszystkie otrzymały równorzędne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Wychowawczynie wraz z panią przewodniczącą Rady Rodziców stwierdziły, że wszystkie prace  charakteryzują się dużą pomysłowością, kreatywnością. Symbolika wielkanocna przedstawiona została z wykorzystaniem różnorodnego materiału. Wymagało to  czasu, wysiłku, cierpliwości i współdziałania wszystkich członków rodziny. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu dzieci miały okazję wyrazić swoje poglądy i uczyć się od rodziców tych wspaniałych cech osobowości. Przy tym poznawały piękne Polskie tradycje jakie niosą ze sobą  Święta Wielkanocne. Są ozdobą naszego przedszkola. Kolorowe prace wystawione w  szatni przedszkolnej codziennie przyciągają wzrok pracowników przedszkola, szkoły, rodziców i dzieci,  ciesząc nasze oczy swym widokiem. Życzymy wszystkim radośnie spędzonych nadchodzących świąt i odpoczynku w gronie rodzinnym.

« 1 z 3 »