Spotkanie ze stypendystką Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

Spotkanie ze stypendystką Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta

11 marca uczniowie klas V – VIII naszej szkoły gościli stypendystkę Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta – Annę Holubecki. Program Fulbrighta to znany i ceniony program wymiany naukowej i kulturowej Stanów Zjednoczonych. Spotkanie z panią Anią było ciekawą przygodą dla naszych uczniów ponieważ opowiadała ona o swoim życiu w USA: dzieciństwie, szkole, swoich zainteresowaniach, atrakcjach Chicago. Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, zagrania w ciekawą grę oraz posmakowania ulubionych przekąsek amerykańskich dzieci. Każdy otrzymał również drobne upominki podarowane przez Polsko-Amerykańską Komisję Fulbrighta. Spotkanie było dla uczniów nie tylko sprawdzianem umiejętności językowych ale również dodatkową motywacją, aby z jeszcze większym zaangażowaniem uczyć się języka angielskiego.