VI Wojewódzki Konkurs Literacki

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Dąbrowie wzięli udział w VI Wojewódzkim Konkursie Literackim pt. ,,List do Świętego Mikołaja”, organizowanym przez Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej. 

Konkurs był oceniany w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie kl. IV-VI pisali listy do Św. Mikołaja na temat: ,,Gwiazdka w cieniu pandemii. O co poproszę Św. Mikołaja w tym szczególnym czasie?”. Z kolei uczniowie klas VII-VIII zmagali się z zadaniem: ,,Pandemia koronawirusa zmieniła moje życie. Opisz w liście do Św. Mikołaja swoje refleksje i pragnienia w związku z panującą sytuacją epidemiologiczną”. Na konkurs wpłynęło 70 prac z 19 szkół z terenu województwa podkarpackiego. III miejsce zajęła uczennica naszej szkoły – Jadzia Początek z kl. VI. Opiekunem uczniów w konkursie była p. Sylwia Wójcik. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Rodzicom uczniów dziękujemy za pomoc w odebraniu nagród.