Wycieczka do Energylandii

Wycieczka do Energylandii

W dniach 3-4 czerwca uczniowie klas IV-VIII wybrali się na wycieczkę do Energylandii oraz na Szlak Orlich Gniazd.

W Energylandii czekały na nas liczne atrakcje dla odważnych. Okazało się, że nawet młodsi uczniowie niczego się nie boją i z uśmiechem jeździli na Hyperionie, Formule 1 oraz innych rollercoasterach. Podobały nam się również atrakcje wodne. Zmęczeni ale i zadowoleni udaliśmy się na nocleg do Zajazdu Jurajskiego. W drugim dniu wycieczki po śniadaniu powędrowaliśmy Szlakiem Orlich Gniazd od zamku w Mirowie do zamku w Bobolicach przez teren rezerwatu Góra Zborów. Najciekawszy okazały się jednak ruiny największego na Wyżynie zamku Ogrodzieniec oraz znajdujący się w pobliżu park doświadczeń fizycznych. Wróciliśmy do domów bardzo zmęczeni ale i zadowoleni z wspólnie spędzonych niezapomnianych chwil.