XVIII. “Rodzinna szopka bożonarodzeniowa” – wyniki

Wyniki XVIII edycji konkursu

„Rodzinna szopka bożonarodzeniowa”

w Zespole Szkół w Dąbrowie

Komisja w składzie: ks. S. Szcząchor, p. E. Bukowska, p. Z. Siembor, p. E. Krupa, K. Hnatko, J. Wdowiarz przyznała:

I miejsce: Karol i Adam Draus, Aleksandra i Tomasz Szczepanik, Emila Czerwińska, Nikola Hołysz.

II miejsce: Nadia i Nikola Kontek, Martyna Przywara,Piotr Mastej, Karol Dąbrowski, Zuzanna Zakrzewska.

III miejsce: Emilia, Aleksandra i Jakub Fugas, Kornelia, Martyna i Iga Żurek, Oskar Kłęczek, Magdalena i Jadwiga Początek, Karol Hagdej, Sara i Oliwia Paśko, Oliwia i Nikola Ochał.

Dziękujemy dzieciom, rodzicom i dziadkom za udział w konkursie.

Zapraszamy do kolejnych edycji.

Nagrody i dyplomy dzieci otrzymają w czasie uroczystości „Dnia Seniora”.

W XXV Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych w Rzeszowie uczestniczyło 8 szopek. Laureatami nagrody głównej zostali : KarolAdam Draus, AleksandraTomasz Szczepanik, Piotr MastejKarol Dąbrowski.

Poza tym wyróżniono szopki Emilii Czerwińskiej, Nikoli Hołysz, Martyny Przywary, NadiiNikoli Kontek.

Wszystkie prace konkursowe można było podziwiać w czasie Orszaku Trzech Króli, a w kolejnych dniach w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie.

« 1 z 2 »