Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
19 czerwca 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Dąbrowie spotkali się, aby pożegnać rok szkolny 2018/2019. Odświętnie ubrani, z dumą czekali na rozdanie świadectw. Punkt kulminacyjny uroczystości stanowiło pożegnanie absolwentów szkoły. Była to swego rodzaju gala, podczas której w oprawie podniosłej muzyki dokonywały się rzeczy, które uczniowie zapamiętają na długo. Były i podziękowania i wyróżnienia za wybitne osiągnięcia w nauce, konkursach, sporcie… Z łezką w oku oglądano przekazanie siódmoklasistom sztandaru i insygniów władzy samorządowej. Gościem honorowym był wójt Gminy Świlcza pan Adam Dziedzic, który przekazał ósmoklasistom pamiątkowe listy gratulacyjne. Finał uroczystości uświetnił występ naszych absolwentów, którzy zaprezentowali piękny program artystyczny, który był pożegnaniem i podziękowaniem za 8 lat nauki w szkole.

« z 2 »