Nasze przedszkole

W naszym Przedszkolu, wymieniono wysłużone już sprzęty, zabawki i meble na nowe. Założono piękne, kolorowe żaluzje. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomogli przy skręcaniu mebli.
Starsza grupa przedszkolaków przeprowadziła się do nowo urządzonej sali, w której dzieci mają do dyspozycji jedną część przystosowaną do nauki, drugą zaś dużą i przestronną – do zabawy. Dzieci chętnie przychodzą do Przedszkola gdyż panuje tu miła i przyjazna atmosfera.
Dużą atrakcją dla dzieci jest dodatkowa sala zabaw “mini fantazja”. Obie grupy przedszkolne uczestniczą w bezpłatnych dodatkowych zajęciach z j. angielskiego i rytmiki, korzystają z zabawek i pomocy dydaktycznych przystosowanych odpowiednio do wieku, co wpływa bardzo pozytywnie na ich rozwój.
Dzieci dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu, gdzie mogą korzystać z placu zabaw. Dodatkowym atutem jest mała liczebność dzieci w grupach, bardzo dobra opieka wychowawców oraz smaczne i tanie posiłki przygotowane w szkolnej stołówce. Zapraszamy Maluszków do naszego Przedszkola.