Konkurs gminny “Co nam w duszy gra”

II edycja gminnego konkursu piosenki “Co nam w duszy gra” za nami. W konkursie uczestniczyło 23 młodych artystów w dwóch kategoriach: wokalna, wokalno-instrumentalna. Zdecydowana większość śpiewała piosenki bardzo popularnej obecnie Sanah. Wszyscy wykonawcy świetnie poradzili sobie na scenie. Wszyscy też wrócili do domów z upominkami i dyplomami.

Jury w składzie: Pani Kornelia Kulczycka, Pan Andrzej Wiśniowski, Pani Anna Kaczor miało bardzo trudne zadanie ocenić talenty uczniów. Wśród laureatów mamy nasz szkolny zespół “Pasja”, który zasłużenie wywalczył I miejsce. Konkurs uświetniły występy Dawida Kwaśnego, uczniów klasy III, grupy tanecznej D-Dance oraz wokalistów zespołu “Alex”. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu. Dziękujemy także wójtowi Gminy Świlcza Panu Adamowi Dziedzicowi za finansowe wsparcie tej inicjatywy, a Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Potockiemu i Panu Sławomirowi Maternie za umożliwienie artystom naszej gminy prezentacji swoich uzdolnień.