Gminne zawody “Baw się z nami”

9 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej w Dąbrowie odbyły się gminne zawody sportowe klas I – III ,,Baw się z nami”. W zawodach wzięło udział 7 drużyn: SP nr 1 w Bratkowicach, SP nr 2 w Bratkowicach, Niepubliczna SP w Bratkowicach, SP w Dąbrowie, SP w Rudnej Wielkiej, SP w Trzcianie, SP w Świlczy.

Uczniowie, przygotowani przez swoich nauczycieli, dali z siebie wszystko. Sporym utrudnieniem był wiatr, który utrudniał wykonanie niektórych konkurencji. W rezultacie I miejsce wywalczyli uczniowie SP w Dąbrowie, II miejsce – uczniowie Niepublicznej SP w Bratkowicach, III miejsce – uczniowie SP w Rudnej Wielkiej. Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w zawodach, a nauczycielom za przygotowanie drużyn.