Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie
Powitanie klasy IV

 

25 września 2012 r. uczniowie klasy szóstej i piątej przyjęli do grona klas starszych - naszych czwartoklasistów. Samorząd Uczniowski przygotował dla nich liczne konkursy, gry i zabawy. Uczniowie IV klasy pomyślnie przeszli kilka trudnych prób i wykazali się wiedzą, sprytem i wytrwałością. Po otrzęsinach wszyscy dobrze bawili się na dyskotece. Uroczystość była też okazją do odwiedzin naszej szkoły przez absolwentów. Czwartakom życzymy powodzenia!

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Wycieczka do Jasionki

 

Dnia 25 września 2012 r. odbyła się wycieczka do Jasionki, w której uczestniczyli uczniowie klas III, IV, V i VI.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

Więcej…
 
Konkurs poetycki

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Poetyckim "Jesienna tęcza kolorów". Prace można składać do 26 października 2012 r.

[Zobacz więcej]

 
Występ iluzjonisty

 

10 września 2012 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w interesującym pokazie magii i iluzji.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Otwarcie stadionu przy Szkole Podstawowej w Dąbrowie

 

W czerwcu odbyło się oficjalne otwarcie stadionu sportowego przy Szkole Podstawowej w Dąbrowie. W meczu inauguracyjnym wzięli udział uczniowie, nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół oraz rodzice. Po zaciętej walce w regulaminowym czasie gry był remis. O wygranej musiały zadecydować rzuty karne, w których lepsi okazali się uczniowie. Każdy uczestnik zawodów otrzymał nagrodę ufundowaną przez Radę Rodziców.

 aaaa

[Zobacz galerię zdjęć] 

 
3 września 2012 r. - Rozpoczynamy nowy rok szkolny

 

Po udanych wakacjach wypoczęci powróciliśmy do szkoły. Naukę w klasie I rozpoczęło 14 uczniów. Pierwszoklasistom życzymy wytrwałości oraz pomyślnych lat edukacji, którą rozpoczynają w tym roku. Wszystkim Nauczycielom i Uczniom życzymy sukcesów oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów w nowym roku szkolnym.

aaaa

 
Podajemy do wiadomości

 

Zestaw podręczników obowiązujący od 1 września 2012 r.

 
Udanego wypoczynku...

 

 

Na nadchodzące wakacje życzymy Wam wielu radosnych
i pięknych chwil, wspaniałej, słonecznej pogody, wielu
ciekawych przygód, niezapomnianych wypraw i udanego
wypoczynku. Mamy nadzieję, że we wrześniu
powrócicie do szkoły pełni energii i zapału do pracy.
 
Ewaluacja

 

Raport z ewaluacji wewnętrznej przeprowadzonej w Zespole Szkół w Dąbrowie w roku szkolnym 2011/2012 przedstawia się nastepująco:

w obszarze II - Procesy zachodzące w przedszkolu i w szkole podstawowej służą realizacji koncepcji pracy przedszkola i szkoły

 

w obszarze III - Funkcjonowanie Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Dąbrowie w środowisku lokalnym

 
29 czerwca 2012 r. - Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

 

Zakończyliśmy zajęcia w roku szkolnym 2011/2012 i rozpoczęliśmy upragnione wakacje. Wszyscy uczniowie otrzymali świadectwa, wielu z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia. Dziesięciu uczniów klasy VI ukończyło i pożegnało naszą szkołę. Był to rok wytężonej pracy. Chociaż nie wszystko nam się udało, to jednak odnieśliśmy sporo sukcesów.
Najwyższą średnią ocen w całej szkole osiągnęła ucznennica klasy V - Weronika Maś.
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom życzymy udanego wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Dyskoteka

 

27 czerwca 2012 r. odbyła sie dyskoteka dla klas IV - VI z okazji pożegnania klasy VI.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
I Powiatowy Przegląd Piosenki

 

21 czerwca 2012 r. nasza uczennica - Weronika Maś uczestniczyła w I Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbył się w Głogowie Małopolskim. Weronika zajęła I miejsce i zdobyła Złoty Mikrofon, z czego bardzo sie cieszymy i serdecznie jej gratulujemy. Weronika życzymy Ci dalszych wspaniałych osiągnięć!

 

 
Ognisko dla klas I i II

 

20 czerwca 2012 r. odbyło się ognisko dla klas I i II. Organizacją spotkania zajęły się panie: J. Paśko, M. Draus i W. Wozowicz. Dzieci w sadzie dziadzia Oliwii Paśko bawiły się wspaniale. Nad całością czuwała wychowawczyni p. E. Dąbrowska.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć] 

 
Wyprawka szkolna

 

Informujemy, że do 15 lipca 2012 r. rodzice mogą składać podanie do Dyrektora Zespołu Szkół w Dąbrowie o udzielenie pomocy finansowej na zakup podręczników dla uczniów kl. I, II, III i IV na rok szkolny 2012/2013. Wzór podania oraz oświadczenia można pobrać ze strony internetowej poniżej lub w sekretariacie szkoły.

 

[podanie] 

[oświadczenie] 

 
Piknik Rodzinny

 

27 maja 2012 r. najmłodsi, dorośli i starsi mieszkańcy Dąbrowy spotkali się na kolejnym już, dorocznym Pikniku Rodzinnym na stadionie LKS "Dąb" w Dąbrowie. Impreza rozpoczęła się od występów artystycznych w wykonaniu naszych przedszkolaków a następnie uczniów szkoły podstawowej. Liczne atrakcje sprawiły, że wszyscy świetnie się bawili.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

 
II Szkolny Konkurs Muzyczny pod hasłem "Śpiewaj, graj i tańcz"

 

18 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się II Szkolny Konkurs Muzyczny pod hasłem "Śpiewaj, graj i tancz". W konkursie wzięli udział przedszkolaki oraz uczniowie z klas I - VI.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

 
XI Gminny Konkurs BRD

 

17 maja 2012 r. w naszej szkole odbył się już po raz jedenasty Gminny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Cieszył się on, jak co roku, dużym zainteresowaniem. W konkursie wzięły udział drużyny ośmiu szkół naszej Gminy. Udało się rozegrać obydwie konkurencje konkursu czyli jazdę sprawnościową po torze przeszkód oraz test teoretyczny.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

[Zobacz wyniki Konkursu]

 

Więcej…
 
Wycieczka do Zakopanego

 

W dniach 10-11 maja 2012 r. uczniowie klas III - VI naszej szkoły wyjechali na dwudniową wycieczkę do Zakopanego.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

Więcej…
 
Święto Szkoły

 

3 maja 2012 r. obchodziliśmy Święto Szkoły - rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jest to również święto narodowe i święto kościelne, szczególnie uroczyście obchodzone w Dąbrowie.
Pod krzyżem konstytucyjnym, uroczystym nabożeństwem majowym rozpoczęły się uroczystości dla upamiętnienia wielkich wydarzeń z historii naszej ojczyzny. Po majówce, zaproszeni goście, przedstawiciele władz samorządowych, strażacy OSP Dąbrowa i mieszkańcy Dąbrowy wraz z rodzinami przeszli do sali Domu Ludowego, gdzie odbyła się uroczysta akademia. Zebrani obejrzeli program artystyczny, przygotowany przez nauczycieli ZS w Dąbrowie, w wykonaniu naszych uczniów.

aaaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 14 z 20

Nasze FB

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Linki
Prezentacja o szkole


Nasza szkoła realizuje projekt edukacyjny "Lepsza szkoła"

"Z małej szkoły w wielki świat"W 2013 roku nasza szkoła zdobyła Certyfikat 2.0 i otrzymała tytuł Szkoły z klasą

Blog uczniowski naszych szóstoklasistów

Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!