Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka

 

30 października 2014 r. w naszym przedszkolu odbyła się doniosła uroczystość - Pasowanie na Przedszkolaka. Wobec dostojnych gości i rodziców, pana dyrektora, nauczycieli i pracowników przedszkola, oraz koleżanek i kolegów 20 nowych dzieci zostało włączonych w społeczność przedszkolną.

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 

Dzieci z obu grup przedstawiły program artystyczny. Pokazały jak recytują wiersze i śpiewają piosenki. Zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i aktorskie. Po złożeniu przez dzieci przyrzeczenia, nastąpiło pasowanie na przedszkolaka przez pana dyrektora. Wychowawczyni wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy zakupione przez Radę Rodziców. Ponadto wszystkie dzieci otrzymały prezenty w postaci breloczka odblaskowego i baniek mydlanych. Rodzice wsparli finansowo tę uroczystość oraz przygotowali dla dzieci słodki poczęstunek.

 

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!