30.10.2017r. Rozstrzygnięty został Przedszkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczny na drodze"
30.10.2017r. Rozstrzygnięty został Przedszkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczny na drodze"

30.10.2017r. Rozstrzygnięty został Przedszkolny  Konkurs Plastyczny "Bezpieczny na drodze"

 


Dziesięcioro dzieci biorących udział w konkursie oprócz dyplomów otrzymało nagrody w postaci książeczek o ruchu drogowym i kolorowanki: Znaki drogowe. Dodatkowo do zerówki przekazany został zestaw 50 znaków drogowych do zabawy i nauki. Fundatorem jest Komitet Rodzicielski. Piękne prace w których wykonanie wiele pracy włożyły dzieci oraz pomagający im rodzice

są ozdobą korytarza  obok klasy zerowej. Dzieci przechodząc obok prac konkursowych przypominają sobie o zasadach poruszania się po drodze.

 

 

aaa

[Zobacz galerię zdjęć]

 
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dąbrowie, Powered by Joomla!